FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Reseskrivschatull 7574363

nr 757 4363

Reseskrivschatull

length: 39, wear, damages, saknar nyckel.

längd: 39

Condition: slitage, skador, saknar nyckel

400

SEK 300

Monday May 7 2012
at 17:56:06